Kto sme?

Sme Ivan a Lenka a založili sme tento e-shop pretože veríme, že žijeme v slobodnom svete, kde máš absolútnu voľnosť a môžeš byť sám sebou bez toho, aby ťa niekto súdil. Skúšaj s nami nové veci, experimentuj, prejav sa, vyjadri sa, buď odvážny, je to len na tebe. Každý z nás ma rovnakú šancu byť kým chce a robiť čo chce. My ťa v tom podporíme!

Držme sa tolerancie, rešpektu a majme úctu k ostatným okolo nás. Tieto hodnoty sú v dnešnom svete veľmi vzácne.

Naše motívy, názory a myšlienky môžu byť niekedy drzé, no úmyslom nikdy nebolo niekoho uraziť. Berieme veci s nadhľadom a preto si myslíme, že aj tí, ktorí nosia naše oblečenie to vnímajú rovnako a majú triezvy pohľad na svet.

Pôvod, pohlavie, farba pleti – bez rozdielov a bez kompromisov!

Naše tričká sú originálne, nesú myšlienku. Ak si ich kúpiš, stotožňuješ sa s tým, čo si si na seba obliekol. Nezáleží nám na tom odkiaľ pochádzaš, čo robíš, koľko zarábaš. Dôležité je to, aký si človek a ako sa správaš k ľuďom okolo seba.

* A aby si vedel/a, všetky naše veci sú navrhnuté a potlačené na Slovensku. Každý text vznikol u nás, v obývačke, v aute, pri varení, na toalete alebo kdekoľvek inde, kde sa dá slobodne premýšľať. A hlavná myšlienka? Sloboda prejavu, sloboda názoru, bez odsudzovania, bez predsudkov. Naše tričká sú síce čiernobiele, ale svet taký nie je a preto vnímame a podporujeme všetky jeho farby bez rozdielov.

Každé tričko robíme na objednávku, preto sa môže stať, že doručenie niekedy trvá aj 7 dní. Nechceme totiž vyrábať veci, ktoré zostanú nevyužité niekde v sklade. Vyrobíme len to, čo naozaj niekto chce a objedná si to, aby sme zbytočne nezaťažovali životné prostredie.

Hodnoty Bystrého muža:

  • Sloboda prejavu, názoru, slova, prezentácie, čohokoľvek
  • Tolerancia, rešpekt a úcta aj napriek rozdielom
  • Svet nie je čiernobiely a my ho tak ani nevnímame
  • Nebojme sa nesúhlasiť a pomenovať veci priamo
  • Chceme žiť s čo najmenším dopadom na životné prostredie

 

P.S.: Sami dvaja by sme to všetko nezvládli. S grafikou a brand identitou nám pomáhajú kamaráti arťáci a o web sa nám stará šikovný chalan z východného Slovenska, ktorým aj týmto spôsobom ďakujeme za ich pomoc!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.